JUHTIMISKOOL?

Juhtimiskool on 12.-14. juunil 2015 Tartus kuuendat korda toimuv Eesti suurim noortele juhtidele suunatud arengukoolitus. Nende päevade jooksul saavad üle 100 noore juhi üle Eesti osa kõrgetasemelistest koolitustest (varasemalt on esinenud näiteks Ott Pärna, Alar Karis, Riina Varts, Ardo Reinsalu jpt), analüüsivad iseennast ja oma kogemusi, loovad uusi tutvusi teiste väga aktiivsete noorte juhtidega ning veedavad oma suve kõige sisukamad ja arendavamad kolm päeva.

Miks tulla osalema?

Juhtimiskool on läbimõeldud terviklik kogemus, mille mõju ei lahtu paari päevaga, vaid on üles ehitatud nii, et sellest tulenevad muutused jääksid kestma ning saadud ideed reaalselt kasutusse jõuaksid. Selleks alustame esimesel päeval sessioonidega, kus iga osaleja saab kõigepealt leida endale sobivamad õppimise viisid ning pärast seda kaardistada enda senised juhtimiskogemused ja oma arenguvajadused juhina. Järgnevate kolme päeva jooksul toimuvad koolituste vahel sessioonid, mille jooksul saab õpitut iseenda jaoks analüüsida ja saadud teadmiste rakendamist planeerida. Kõik selleks, et tagada koolituste pikemaajaline mõju.

Varasemate aastate osalejad on öelnud, et Juhtimiskooli trumpideks on tõeliselt professionaalne korraldus, suurepärased esinejad ning mõnusalt avatud ja sõbralik õhkkond, kus teiste noorte juhtidega kogemusi ning ideid vahetada. Oleme kindlad, et ka 2015. aasta Juhtimiskooli osalejad saavad just sellise suurepärase kogemuse.

ESINEJAD 2015

VALDUR
LAID

Valdur Laid on pikaaegse kogemusega juht. Aastatel 2002-2012 töötas ta Elionis, olles selle juht alates 2004. aastast. Viimased kolm aastat on Valdur töötanud Soomes, alates eelmisest aastast TeliaSonera Soome juhina. Tal on aastast 2001 magistrikraad ärijuhtimises Šveitsi tuntud ärikoolist IMDst. 1993 lõpetas ta cum laude Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna.

KRISTJAN
OTSMANN

Kristjan Otsmann on isikliku ja meeskondliku efektiivsuse asjatundja, koolitaja ja arengutoetaja. Ta on aidanud oma pisiettevõttes Selge Pilt viimase 8 aasta jooksul enam kui 8000 inimesel oluliste asjadega paremate tulemustega, kiiremini ja mõnusamalt valmis saada. Nelja aasta eest kirjutas ta ajajuhtimise käsiraamatu “Hetk”, mis on praeguseks läbi müüdud. Oma eelmises tööelus oli Kristjan ajakirjanik ja keskastme juht Eesti Päevalehes, Postimehes ja Eesti Ekspressis.

TOOMAS
ROOLAID

Toomas Roolaid on pikaajalise kogemusega treener. Ta viib läbi treeninguid ja koolitusi nii täiskasvanutele kui ka noortele, keskendudes peamiselt sellistele teemadele nagu avalik esinemine, avalik suhtlemine, gruppide juhtimine ja meeskonnatöö. Toomas omab muu hulgas ka pikaaegset kogemust mittetulunduslike organisatsioonide juhtimises ning esindamises.

ALAR
OJASTU

Alar Ojastu on motivatsioonikoolitaja, maailmarändur ning õnneliku elu tagamaade uurija. Alar on koolitanud enam kui 15 000 inimest nii Eestis kui välismaal - tema eesmärgiks on, et ettevõtted muutuksid oma valdkonna parimateks tööandjateks. Lisaks on Alar töötanud organisatsioonidega nagu TrasferWise ja Skype. Hallo Kosmose saade, kus Alar rääkimas käis, oli eelmisel aastal enim järelkuulatud.

INDREK
MARIPUU

Indrek Maripuu on koolitaja, kelle fookuseks on mõttemustrite murdmine ehk nutikus ja teistmoodi mõtlemine. Ta on varasemalt kümnekonna aasta vältel aidanud ettevõtetel panna kokku äriplaane, tasuvusanalüüse ning strateegiaid. Oma kogemusele ja rahvusvahelisele metoodikale tuginedes on Indrek koostanud unikaalse metoodika, mis aitab treenida nn out-of-box mõtlemist.

HEIKI
KRIPS

Heiki Krips on Tartu Ülikooli hariduse juhtimise lektor. Ta on lõpetanud magistriõpingud psühholoogia erialal ning töötanud aastaid nii psühholoogi, projektijuhi kui ka nüüdseks juba viimased 14 aastat TÜs lektorina. Heiki on uurinud suhtlemiskompetentsust ning olnud suhtlemistreener. Oma 2011. aastal kaitstud doktoritöös uuris ta õpetajate suhtlemisoskusi.

KAARI
SIMSON

Kaari on liidri- ja juhirollis olnud juba lasteaiast saati, olles olnud nii klassivanem, naiskonna kapten, treener, spordiklubi president, koolitaja, joogaõpetaja, erineva taseme juht või lihtsalt inspireerija-innustaja, sageli neist mitut korraga. Viimased kolm aastat on ta töötanud Playtech Estonia Eesti üksuse juhina ning teda huvitab tasakaalustatud õnneliku elu temaatika.

MARTIN
HALLIK

Martinil on doktorikraad ajaloos Tartu Ülikoolist. Aastatel 1999-2004 pidas ta lähiajaloo assistendi, lektori ja dotsendi ametit. Juhtimisega puutus Martin esmakordselt kokku 19-aastasena, kui temast sai Tartu Ülikooli üliõpilaskonna juht. Hiljem ka Tartu linnapea abi ametit pidanuna sai temast alates 2005. aastast Tartu Ülikooli raamatukogu direktor. Viimased viis aastat on Martin olnud ametis Tartu Ülikooli õppeprorektorina.

KEIT
FOMOTŠKIN

Keit on loomult maailmaparandaja. Ta on töötanud nii avalikus, era- kui kolmandas sektoris. 2014. aastal töötas ta Heateo Sihtasutuses portfellijuhina eesmärgiga käivitada spordil põhinev noortele suunatud ennetusprogramm. Sellest on nüüdseks saanud edukalt toimiv eraldiseisev algatus nimega SPIN-programm, mis koondab enam kui 25 partneri ühist panust noorte riskikäitumise vähendamisel ja neile vajalike sotsiaalsete oskuste arendamisel. 2010-2013 töötas Keit Terve Eesti Sihtasutuse ja koalitsiooni “Ettevõtted HIV vastu” tegevjuhina.

KAVA

TOIMUMISKOHT

Tartu Tervishoiu Kõrgkool - ka 2015. aastal toimub Juhtimiskool juba tuttavaks saanud Tervishoiu Kõrgkooli inspireerivates ning imeilusates ruumides. Kesklinnast 10-minutise sõidu kaugusel on mõnusalt rahulik ja vaikne, et miski ei segaks meie õppeprotsessi ning et Juhtimiskool võiks olla võimalikult mõjus. Toimumiskoha aadressiks on Nooruse 5 ning leiad selle kaardilt siit (aveneb uues aknas).

Tervishoiu Kõrgkool on ka juba neljandat aastat üks meie peamisi korralduspartnereid ja sõpru, ilma kelleta Juhtimiskooli sellisel kujul kindlasti ei oleks. Suur aitäh neile!

OSALEMINE

Juhtimiskooli osalejateks on noored vanuses 18-30 (gümnasistidel palume eraldi ühendust võtta). Osalemise eelduseks on varasem juhtimiskogemus - õpilasesinduse, noorteorganisatsiooni, ettevõtluse, projektijuhtimise, töötamise või mõne muu tegevuse kaudu.

Registreerumine on avatud kuni 8. juunini 2015, see on ka viimane päev osavõtutasu maksmiseks. 5. juunist alates korraldajad osavõtutasu enam tagasi ei maksa (v.a erikokkuleppel).

TUDENG TÖÖTAV NOOR TOETAJA
Osalus konverentsil (3 päeva)
Toitlustus (3 päeva)
Diplom Juhtimiskooli läbimise kohta
Konverentsi materjalid
Networking õhtusöök
Toetad Juhtimiskooli korraldust - -
Avaldame isiklikult tänu veebilehel - -
30€ 40€ 70€
REGISTREERU

KORRALDAJAD

Juhtimiskooli korraldab vabatahtlik meeskond (tegutseme DD Akadeemias), mille eesmärgiks on Eesti noorte juhtimis- ja eestvedamisvõime arendamine. Selle eesmärgi poole liikumiseks korraldame juba kuuendat aastat Noorte Liidrite juhtimiskooli, haldame igapäevaselt DD Akadeemia juhtimisportaali (avaneb uues aknas) ning korraldame OFFLINE üritusi.

Lisaks Tartu Tervishoiu Kõrgkoolile soovime tänada ka Vivian Maari, kes toetaja paketiga Juhtimiskooli korraldusele õla alla pani.

REGISTREERU

Palume kõigil osalejatel arvestada sellega, et Juhtimiskooli kava on üles ehitatud terviklikult ning seetõttu on väga oluline, et kindlasti võtaksite osa kõigist päevadest. Juhtimiskoolist saavad osa võtta noored juhid vanuses 18-30 aastat.

NB! Osalejad, kes soovivad arvet saada kirjutage eelnevalt diana.lohmus(at)gmail.com

Lõplikult registreerimiseks tuleks kanda üle osalustasu:
Konto nr: EE372200221031536898
Saaja: Diana Lõhmus
Seletus: Osaleja nimi, Juhtimiskool

NB! Registreerimine on avatud kuni 8. juuni 2015, see on ka viimane päev osavõtutasu maksmiseks. 5. juunist alates korraldajad osavõtutasu enam tagasi ei maksta (va erikokkuleppel).