JUHTIMISKOOL?

Juhtimiskool on 12.-14. juunil 2015 Tartus kuuendat korda toimuv Eesti suurim noortele juhtidele suunatud arengukoolitus. Nende päevade jooksul saavad üle 100 noore juhi üle Eesti osa kõrgetasemelistest koolitustest (varasemalt on esinenud näiteks Ott Pärna, Alar Karis, Riina Varts, Ardo Reinsalu jpt), analüüsivad iseennast ja oma kogemusi, loovad uusi tutvusi teiste väga aktiivsete noorte juhtidega ning veedavad oma suve kõige sisukamad ja arendavamad kolm päeva.

Miks tulla osalema?

Juhtimiskool on läbimõeldud terviklik kogemus, mille mõju ei lahtu paari päevaga, vaid on üles ehitatud nii, et sellest tulenevad muutused jääksid kestma ning saadud ideed reaalselt kasutusse jõuaksid. Selleks alustame esimesel päeval sessioonidega, kus iga osaleja saab kõigepealt leida endale sobivamad õppimise viisid ning pärast seda kaardistada enda senised juhtimiskogemused ja oma arenguvajadused juhina. Järgnevate kolme päeva jooksul toimuvad koolituste vahel sessioonid, mille jooksul saab õpitut iseenda jaoks analüüsida ja saadud teadmiste rakendamist planeerida. Kõik selleks, et tagada koolituste pikemaajaline mõju.

Varasemate aastate osalejad on öelnud, et Juhtimiskooli trumpideks on tõeliselt professionaalne korraldus, suurepärased esinejad ning mõnusalt avatud ja sõbralik õhkkond, kus teiste noorte juhtidega kogemusi ning ideid vahetada. Oleme kindlad, et ka 2015. aasta Juhtimiskooli osalejad saavad just sellise suurepärase kogemuse.

ESINEJAD 2015

VALDUR
LAID

Valdur Laid on pikaaegse kogemusega juht. Aastatel 2002-2012 töötas ta Elionis, olles selle juht alates 2004. aastast. Viimased kolm aastat on Valdur töötanud Soomes TeliaSonera lairiba äriüksuse juhina. Tal on magistrikraad ärijuhtimises Šveitsi ühest tuntuimast ärikoolist IMDst. Enne seda lõpetas ta cum laude Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna.

KRISTJAN
OTSMANN

Kristjan Otsmann on aja- ja projektijuhtimise koolitaja ja coachina seitsme aasta vältel uurinud enam kui 15 erinevat aja- ja projektijuhtimise metoodikat ning kasutanud neist tõhusamaid. Tema koolitustel ja coachingusessioonidel on osalenud kümnete Eesti ettevõtete ja organisatsioonide sadu töötajaid - nii ettevõtetes kui ka avalikus halduses tegutsejaid, nii keskastme juhte kui tippspetsialiste.

TOOMAS
ROOLAID

Toomas Roolaid on pikaajalise kogemusega treener. Ta viib läbi treeninguid ja koolitusi nii täiskasvanutele kui ka noortele, keskendudes peamiselt sellistele teemadele nagu avalik esinemine, avalik suhtlemine, gruppide juhtimine ja meeskonnatöö. Toomas omab muu hulgas ka pikaaegset kogemust mittetulunduslike organisatsioonide juhtimises ning esindamises.

ALAR
OJASTU

Alar Ojastu on motivatsioonikoolitaja, maailmarändur ning õnneliku elu tagamaade uurija. Ta on olnud Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 ametlik külalislahkuse koolitaja . Lisaks tegutseb Alar müügi- ja juhtimiskoolitajana. Varasemalt on olnud teda võimalik näha töötamas Vain & Partnerites, laulmas Liisi Koiksoni ja Dave Bentoniga, modellitamas Eestis ja välismaal ning tantsimas MTV üritustel. Praegu veab ta “Eduelamus” portaali.

INDREK
MARIPUU

Indrek Maripuu on koolitaja, kelle fookuseks on mõttemustrite murdmine ehk nutikus ja teistmoodi mõtlemine. Ta on varasemalt kümnekonna aasta vältel aidanud ettevõtetel panna kokku äriplaane, tasuvusanalüüse ning strateegiaid. Oma kogemusele ja rahvusvahelisele metoodikale tuginedes on Indrek koostanud unikaalse metoodika, mis aitab treenida nn out-of-box mõtlemist.

HEIKI
KRIPS

Heiki Krips on Tartu Ülikooli hariduse juhtimise lektor. Ta on lõpetanud magistriõpingud psühholoogia erialal ning töötanud aastaid nii psühholoogi, projektijuhi kui ka nüüdseks juba viimased 14 aastat TÜs lektorina. Heiki on uurinud suhtlemiskompetentsust ning olnud suhtlemistreener. Oma 2011. aastal kaitstud doktoritöös uuris ta õpetajate suhtlemisoskusi.

TOIMUMISKOHT

Tartu Tervishoiu Kõrgkool - ka 2014. aastal toimub Juhtimiskool juba tuttavaks saanud Tervishoiu Kõrgkooli inspireerivates ning imeilusates ruumides. Kesklinnast 10-minutise sõidu kaugusel on mõnusalt rahulik ja vaikne, et miski ei segaks meie õppeprotsessi ning et Juhtimiskool võiks olla võimalikult mõjus. Toimumiskoha aadressiks on Nooruse 5 ning leiad selle kaardilt siit (aveneb uues aknas).

Tervishoiu Kõrgkool on ka juba neljandat aastat üks meie peamisi korralduspartnereid ja sõpru, ilma kelleta Juhtimiskooli sellisel kujul kindlasti ei oleks. Suur aitäh neile!

OSALEMINE

Juhtimiskooli osalejateks on noored vanuses 18-26 (gümnasistidel palume eraldi ühendust võtta). Osalemise eelduseks on varasem juhtimiskogemus - õpilasesinduse, noorteorganisatsiooni, ettevõtluse, projektijuhtimise, töötamise või mõne muu tegevuse kaudu.

Registreerumine on avatud kuni 5. juunini 2015, see on ka viimane päev osavõtutasu maksmiseks. 5. juunist alates korraldajad osavõtutasu enam tagasi ei maksa (v.a erikokkuleppel).

TUDENG TÖÖTAV NOOR TOETAJA
Osalus konverentsil (3 päeva)
Toitlustus (3 päeva)
Diplom Juhtimiskooli läbimise kohta
Konverentsi materjalid
Networking õhtusöök
Toetad Juhtimiskooli korraldust - -
Avaldame isiklikult tänu veebilehel - -
30€ 40€ 70€
REGISTREERU

KORRALDAJAD

Juhtimiskooli korraldab vabatahtlik meeskond (tegutseme DD Akadeemias), mille eesmärgiks on Eesti noorte juhtimis- ja eestvedamisvõime arendamine. Selle eesmärgi poole liikumiseks korraldame juba kuuendat aastat Noorte Liidrite juhtimiskooli, haldame igapäevaselt DD Akadeemia juhtimisportaali (avaneb uues aknas) ning korraldame OFFLINE üritusi.

REGISTREERU

Palume kõigil osalejatel arvestada sellega, et Juhtimiskooli kava on üles ehitatud terviklikult ning seetõttu on väga oluline, et kindlasti võtaksite osa kõigist päevadest. Juhtimiskoolist saavad osa võtta noored juhid vanuses 18-26 aastat.

Lõplikult registreerimiseks tuleks kanda üle osalustasu:
Konto nr: EE372200221031536898
Saaja: Diana Lõhmus
Seletus: Osaleja nimi, Juhtimiskool

NB! Registreerimine on avatud kuni 5 juuni 2015, see on ka viimane päev osavõtutasu maksmiseks. 5. juunist alates korraldajad osavõtutasu enam tagasi ei maksta (va erikokkuleppel).